امام جمعه بشرویه: پرتاب موشک های ایران به مواضع داعش دشمنان را به هراس انداخت

دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶
امام جمعه بشرویه: پرتاب موشک های ایران به مواضع داعش دشمنان را به هراس انداخت

بیرجند- ایرنا- امام جمعه بشرویه گفت: عملیات موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به مواضع داعش در دل این گروهک تکفیری و حامیانش ترس و هراس عجیبی انداخته است.

بیرجند- ایرنا- امام جمعه بشرویه گفت: عملیات موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به مواضع داعش در دل این گروهک تکفیری و حامیانش ترس و هراس عجیبی انداخته است. حجت الاسلام محمد شمس الدین، روز دوشنبه در نشست هماهنگی برگزاری راه پیمایی روز قدس در این شهرستان افزود: به فرموده مقام معظم رهبری این حملات موشکی همانند سیلی محکمی در پاسخ به جنایات گروهک داعش در حمله به ساختمان اداری مجلس شورای و حرم امام خمینی (ره)، بود.
وی اظهار کرد که درایت و ژرف اندیشی مقام معظم رهبری همواره راهنمای ما در مسایل حساس کشوری است.
حجت الاسلام شمس الدین یادآور شد: تنها تفکری که در دنیا تحت تاثیر خواسته ها و حیله صهیونیست قرار نگرفته تفکر مکتب علوی است که بر گرفته از تفکر ناب اسلام محمدی است.
وی اضافه کرد: اندیشه ها و آرمان های امام راحل(ره) در مقابل جهانخواری اسراییل ایستاد و مسلمانان دنیا را برای ایستادگی در مقابل این رژیم متحد کرد.
به گزارش ایرنا، امام جمعه بشرویه با تاکید به حضور پرشور مردم در راهپ یمایی روز قدس بیان کرد: امروز صهیونیسم جهانی با تمام ملل دنیا در تقابل است و با سازماندهی اوضاع اقتصادی ، نظامی و فرهنگی و ترویج فساد و بی بند و باری سعی در به دست گرفتن مدیریت جهانی دارد.
شمس الدین افزود: روز قدس روز مبارزه با تفکر طاغوت و روزایستادگی مسلمانان دنیا اعم از شیعه و سنی در برابر دنیای کفر است.
در این نشست مقرر شد راهپیمایی روز قدس ساعت 11 ظهر جمعه از میدان امام خمینی (ره) آغاز شود و شرکت کنندگان در راهپیمایی در نماز عبادی سیاسی جمعه مسجد جامع بشرویه حضور یابند.
شهر بشرویه در 300کیلومتری شمال غرب بیرجند مرکز خراسان جنوبی قرار دارد.
سایت ایرنا خراسان جنوبی www.irna.ir/skhorasan
کانال اطلاع رسانی : http://telegram.me/birjand
امام جمعه بشرویه: پرتاب موشک های ایران به مواضع داعش دشمنان را به هراس انداخت