آلومینیوم سازی اراک متعهد به رفع آلودگی تا پایان تیر ماه

دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶
آلومینیوم سازی اراک متعهد به رفع آلودگی تا پایان تیر ماه

دادستان عمومی و انقلاب اراک گفت: آلومینیوم سازی متعهد شده است تا پایان تیر ماه رفع آلودگی کند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک؛ قاسمی دادستان عمومی و انقلاب اراک در نشست با خبرنگاران در باره آلاینده بودن کارخانه آلومینیوم سازی اراک و نیروگاه شازند گفت: اگر چه این پرونده ها در تهران در حال بررسی است اما آلومینیوم متعهد شده است تا پایان تیر ماه رفع آلودگی کند و از نیروگاه هم تاکنون گزارشی در باره استفاده از مازوت به دست ما نرسیده است.

در این نشست خبری قاسمی ضمن ارائه آمار دستگیری ها ، تخلفات ، جرایم و دیگر آسیب های اجتماعی بر برخورد قاطع دستگاه قضا با قانون شکنان و هنجار شکنان تاکید کرد .

وی با اشاره به قتل ها و ناامنی های اخیر در استان هم افزود:ورودآسان اسلحه به استان مرکزی موجب نگرانی و نا امنی در استان شده که با هماهنگی بعمل آمده تمهیدات پلیسی و اطلاعاتی در نظر گرفته شده است .

دادستان عمومی و انقلاب اراک اضافه کرد:عمدتا مسائل خانوادگی و ناموسی در این حوادث مطرح بوده به مردم اطمینان داد دستگاه قضایی تلاش خواهد کرد با هنجارشکنان برخورد قاطع کند و از هیچ جرمی نخواهد گذشت .

وی ادامه داد : مواد مخدر ، ضرب و جرح ، توهین ، سرقت ایراد صدمات غیر عمدی ، تضییع حقوق بیت المال از مهمترین جرایم سال گذشته و سه ماهه اول امسال بوده است.

دادستان عمومی و انقلاب اراک اضافه کرد : در سال 95 میزان 4 هزار و 511 کیلوگرم تریاک ، 105 کیلوگرم هروئین ، 259 کیلو گرم حشیش ، 31 کیلوگرم شیشه کشف شد که در این راستا 211 قاچاقچی و 6 هزار و 374 نفر معتاد دستگیر شدند .

آلومینیوم سازی اراک متعهد به رفع آلودگی تا پایان تیر ماه