«محسن»رضایت ما را در حرم امام رضا(ع) گرفت

یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶

پدر شهید حججی گفت: او ما را به مشهد برد و پیش امام رضا (ع) گیر انداخت؛ بعد از مراسم احیا ما در یک صحن بودیم و شهید هم در صحن دیگری، محسن به مادرش پیام داد که به امام رضا قسمتان می‌دهم که راضی شوید من به سوریه بروم؛ همان‌جا مادرش راضی شد که به سوریه برود.

محمدرضا حججی پدر شهید محسن حججی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان، با اشاره به پیام آخر فرزند شهیدش به خانواده، اظهار داشت: عکسی که از اسارت شهید به دست ما رسید حاوی سه پیام بود؛ اولین پیام به مسؤولان بود که علی‌رغم آسیب‌های فضای مجازی و مشکلاتی که فضای مجازی برای جوان‌ها به وجود آورده است؛ اما دل‌های جوانان هنوز پاک است؛ شاید ظاهر آن‌ها عوض‌شده باشد اما هنوز دل‌های روشنی دارند.

وی در ادامه عنوان کرد: شهید حججی با این عکس به جوانان گفت علیرغم فضای مسموم و متشنج ماهواره‌ها، تبلیغات سو دشمن، شبکه‌های مجازی و ... باز هم می‌توان پاک و حسینی وار زندگی کرد.

پدر شهید حججی با اشاره به اجازه پسرش برای رفتن به سوریه گفت: برای همه آشکار بود که شهید می‌شود؛ وقتی از سوریه بازمی‌گشت؛ چهره‌اش به ما می‌گفت که فقط جسمش برگشته و روحش در سوریه مانده است؛ او چیزی دیده بود که ما نمی‌دیدیم؛ برای همین بود که اجازه نمی‌دادیم برود چراکه او چیزی دیده بود که ما ندیده بودیم.

وی افزود: او ما را به مشهد برد و پیش امام رضا ما را گیر انداخت؛ بعد از مراسم احیا ما در یک صحن بودیم و شهید هم در صحن دیگری، محسن به مادرش پیام داد که به امام رضا قسمتان می‌دهم که راضی شوید من به سوریه بروم؛ همان‌جا مادرش راضی شد که به سوریه برود و امروز هم که روسفید شده است و در محضر حضرت زینب(س) شهید شده است.

از: خبرگزاری فارس
«محسن»رضایت ما را در حرم امام رضا(ع) گرفت