پخش مجموعه تلویزیونی «لبه تاریکی» از آی‌فیلم

یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶

مجموعه تلویزیونی «لبه تاریکی» به کارگردانی «سعید سلطانی» از شبکه تلویزیونی آی فیلم پخش می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، این سریال که تولید سال 1384 گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما است، توسط حسین پیرهادی و علی اکبر شاهمرادی تهیه شده است.

سعید سلطانی، «لبه تاریکی» را کارگردانی کرده و براساس فیلمنامه‌ای که شعله شریعتی  به نگارش درآورده است؛ این مجموعه قصه مردی است که پس از از دست دادن همسرش به اعتیاد روی می‌آورد، او در این میان با یکی از دوستان قدیمی‌اش که از طریق فروش مواد مخدر زندگی‌اش را می‌گذراند روبه رو می‌شود و…

دانیال حکیمی و پژمان بازغی در کنار بازیگرانی نظیر محمد علی کشاورز، رویا تیموریان، یکتا ناصر، مینا جعفرزاده، رضا خندان، آزیتا لاچینی ، فرهاد بشارتی ، امیر آتشانی، علیرضا جعفری، آرام جعفری، شقایق ناظری و… به نقش آفرینی در این سریال پرداخته اند.

سلطانی که تاکنون با مجموعه های موفقی چون «پس از باران»،«جوانی»، «شکرانه»، «سال های برف و بنفشه»، «خانه ای در تاریکی» و «رسم عاشقی» و ... شناخته شده است، سریال پر طرفدار «ستایش» را نیز در کارنامه خود دارد که پخش آن از آی فیلم عربی با استقبال مخاطبان این شبکه در کشورهای عرب زبان  رو به رو شد.

این سریال قرار است در 20 قسمت 50 دقیقه‌ای و هر روز ساعت ۱۸:۰۰ از شبکه آی‌فیلم پخش ‌شود. رأس ساعت‌های ۰۲:۰۰ بامداد و ۱۰:۰۰ صبح روز بعد نیز تکرار هر قسمت به روی آنتن خواهد رفت.

پخش مجموعه تلویزیونی «لبه تاریکی» از آی‌فیلم