رنجبرزاده: طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه آمریکا پیام روشنی برای این دولت دارد

یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶

یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی، گفت: تصویب طرح یک فوریتی مقابله با اقدامات ماجراجویانه آمریکا در منطقه پیام روشنی برای آمریکایی‌ها داشت تا دست از اقدامات ماجراجویانه در منطقه و ایجاد خسارت در خاورمیانه بردارند.

به گزارش ایسنا، اکبر رنجبرزاده در تذکر شفاهی در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی با تبریک شهادت شهید حججی، گفت: شهادت شهید محسن حججی پیام آشکاری به ندای مظلومیت‌خواهی ملت به تأسی از سرور و سالار شهیدان بود. این پیام تا نابودی غده سرطانی که ساخته و پرداخته صهیونیست ها و آمریکایی‌هاست، سر داده خواهد شد.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس در تذکری به رئیس‌جمهور و وزرای جهاد کشاورزی و اقتصاد و رییس کل بانک مرکزی، گفت: مطالبات کشاورزان اسدآبادی که گندم و جو آنها خریداری شده است هر چه زودتر پرداخت شود، برای سرعت بخشیدن به این مسئله کارگروهی مشترک تشکیل شود.

وی با اشاره به ظرفیت‌های بالقوه شهرستان اسدآباد برای تبدیل شدن به قطب فولاد غرب کشور، گفت: در بخشی از شهرستان اسدآباد کارخانه های فولاد متعددی وجود دارد که برای تکمیل سیکل این چرخه و تبدیل شدن منطقه به قطب فولاد غرب کشور نیازمند حمایت و سرمایه گذاری‌های بیشتری هستیم.

رنجبرزاده: طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه آمریکا پیام روشنی برای این دولت دارد