توسعه کفش هیدج با رعایت استاندارد

یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶

مدیرکل استاندارد استان زنجان گفت: صنعت تولید کفش هیدج با رعایت استانداردها می‌تواند توسعه پیدا کند.

داوود کارگرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: اخیرا در راستای حمایت از تولیدات داخلی و هم‌چنین تحقق شعار"اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال"  از واحد تولیدی خوشه کفش هیدج بازدیدی به عمل آمد.

این مسئول ادامه داد:  توسعه کسب و کار در خوشه کفش هیدج با رعایت استانداردها رونق می‌یابد و  اگر علامت استاندارد بر روی محصولات این واحد تولیدی درج شود می‌توان کفش هیدج را به عنوان نخستین کفش دارای علامت استاندارد در استان روانه بازار کرد.

وی افزود: در صورت درج علامت استاندارد بر روی کفش هیدج حتی می‌توان آن را به سایر کشورها نیز صادر کرد و اداره کل استاندارد استان زنجان و شهرستان ابهر آماده ارائه آموزش‌های لازم در زمینه استانداردسازی کفش را به متولیان امر دارند.

کارگرزاده خاطرنشان کرد: با ارائه مشکلات از جانب کارگاه‌های تولید کفش می‌توان راهکارهایی را برای حل مشکلات تولید کفش استاندارد و با کیفیت مناسب، ارائه کرد.

‌مدیرکل استاندارد استان زنجان، یادآور شد: یکی از اهداف سازمان ملی استاندارد ایران در حمایت از تولید محصولات استاندارد ایرانی و با کیفیت است، هم‌چنین پویش "#کالای استاندارد ایرانی می‌خرم" نیز در همین راستا بوده که در این بازدید مدیر و کارکنان این کارگاه به پویش"#کالای استاندارد ایرانی می‌خرم"  پیوستند.

توسعه کفش هیدج با رعایت استاندارد