بازارچه کالای همراه ملوان شادگان افتتاح شد

یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶

فرماندار شادگان از افتتاح بازارچه کالای همراه ملوان در این شهرستان خبر داد و گفت: هدف از راه‌اندازی بازارچه کالای همراه ملوانی در شادگان رونق اقتصادی و کاهش بیکاری است.

احمد جعفری نسب در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: با پیگیری‌های که در خصوص بازارچه کالای همراه ملوان شادگان انجام گرفت، سرانجام این بازارچه افتتاح شد تا شاهد رونق منطقه باشیم.

وی افزود: افتتاح این بازارچه می‌تواند نقش موثری در کاهش بیکاری شهرستان شادگان داشته باشد و زمینه را برای توسعه و رشد منطقه فراهم کند.

فرماندار شادگان با بیان این‌که باید شرایطی ایجاد شود تا مردم در شادگان وجود گمرک را احساس کنند، عنوان کرد: با ایجاد این بازارچه فرصت‌های شغلی، رونق اقتصادی و تحولی در سطح شهرستان اتفاق می‌افتد و مردم می‌توانند وجود گمرک را در شادگان لمس کنند.

جعفری نسب ادامه داد: هدف از راه‌اندازی بازارچه کالای همراه ملوان در این شهرستان رونق اقتصادی و کاهش بیکاری و ماندگاری کالاهای همراه ملوان در شهرستان است. همچنین تامین مایحتاج عمومی مردم در شادگان یکی دیگر از اهداف اجرای این بازارچه بوده است.

وی گفت: اتاق اصناف باید افراد را به مشارکت و  ثبت‌نام در غرفه‌های بازارچه ملوانی تشویق کند تا شاهد رونق این بازارچه‌ها در شادگان باشیم. انتظار می‌رود اتاق اصناف شهرستان ظرف مدت 2 ماه آینده با همکاری اداره صنعت، معدن و تجارت و شهرداری نسبت به به زیباسازی محل کسب اصناف اقدام کند.

فرماندار شادگان خاطر نشان کرد: بازارچه کالای همراه ملوان شهرستان شادگان در مجاورت میدان امام خمینی (ره) شهر شادگان واقع شده است و حدود 40 نفر در فاز اول این بازارچه مشغول به کار می‌شوند.

بازارچه کالای همراه ملوان شادگان افتتاح شد